balneo

Zbliżamy się ku końcowi!

Przed nami ostatnie dni metamorfozy! Czas szybko mija. W tym tygodniu mamy zaplanowane dużo przyjemności. Jedną z moich ulubionych jest balneoterapia w CM VIMED. Jestem rozmarzona jak tylko sobie o niej pomyślę!

Na czym polega? Pierwsze 15 minut spędzam w saunie, gdzie wstępnie mogę się zrelaksować przy muzyce, kolorowych światłach i aromaterapii.

balneo2

 

Następnie „wskakuję” na łóżko wodne i tam zaczynają się prawdziwe cuda!! Peeling, masaż całego ciała… odlot na maxa. Po godzinnej przyjemności trudno jest wrócić do rzeczywistości.

balneo3
Ale ale, nie zapominam również o treningach. Sprawiają mi coraz większą radość i satysfakcję. Czuję się lepiej niż w pierwszych tygodniach. Mogę więcej i chcę więcej. Polubiłam piłkę Bosu ;) pajacyki niekoniecznie, natomiast na ostatnim treningu, Pan Tomek sprawił mi kolejny prezent pod tytułem „krokodylki”. Jakkolwiek to brzmi, w moim wykonaniu wyglądało za pewne bezcennie! :-) Efekty czuję dzisiaj mocno. A ostatnia seria była z dedykacją dla Reni :-) niech wraca szybko do zdrowia!

natkaZbliżamy się ku końcowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *